Kontakt

W razie pytań dotyczących naszej oferty zachęcamy do kontaktu z nami:

 

Telefon kontaktowy:
+48 58 739 66 94
Email kontaktowy:
kontakt@prima-gran.pl

 

Kontakt telefoniczny:
pon-pt: 8:00- 19:00

Częste pytania

Przesyłka

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa wszystkie przesyłki są ubezpieczone a w razie uszkodzenia w transporcie bezproblemowo wymieniamy zlew na nowy.


Po otrzymaniu przesyłki należy bezwzględnie sprawdzić stan zlewozmywaka w obecności kuriera.  

Płatność

Wpłata na rachunek bankowy:

Prima-Gran

ul. 3 Lipy 3

80-172 Gdańsk

 

Nr konta bankowego:

ING-BANK

02 1050 1764 1000 0023 5480 6842

 

Płatność za pobraniem:

Płacimy u kuriera przy odbiorze


Płatność internetowa:

za pośrednictwem systemu DotPay

 

Opinie klientów

O tym, że zlewozmywaki granitowe marki Prima Gran są naprawdę godne uwagi świadczą nie tylko nagrody i certyfikaty przyznane naszym produktom na branżowych targach i konkursach, lecz także – a może nawet przede wszystkim – pozytywne opinie naszych klientów. Jeżeli chcą Państwo przekonać się, jak pozostali kontrahenci podsumowują komfort użytkowania wybranego przez Was modelu zlewu, opinie zamieściliśmy poniżej. Ku naszej satysfakcji i radości, znakomita większość opinii nt. zlewozmywaków granitowych jest bardzo entuzjastyczna. Kupujący doceniają nie tylko jakość obsługi, lecz także przebieg transakcji. Zarówno granitowe, jak i stalowe zlewy mają opinie praktycznie niezniszczalnych, bardzo wygodnych w użytkowaniu i niezwykle eleganckich. Z każdym dniem przybywa nam nowych klientów a wraz z nimi motywacji do doskonalenia naszej oferty.

W odpowiedzi na Państwa zapotrzebowanie i prośby, sukcesywnie wprowadzamy do asortymentu nowe modele zlewu granitowego. Oceny pozostawiamy Państwu i czekamy na nie z niecierpliwością, ponieważ to Wasze sugestie pozwalają nam stworzyć optymalną ofertę. Każdy objęty sprzedażą zlew granitowy posiada oceny wystawione przez klientów, którzy go zakupili. Mamy nadzieję, że takie opinie pomogą Państwu wybrać zlewozmywaki granitowe spełniające wszystkie Wasze oczekiwania. Nie ma lepszego sposobu, by przekonać się, czy interesujący Was zlewozmywak granitowy zasłużył na opinie, jakie mu wystawiono, niż zakupienie go. Jeżeli uznają Państwo, że wybrany zlew granitowy nie zasłużył na oceny, które przyznali mu inni klienci, zawsze możecie go bezproblemowo zwrócić w ciągu 10 dni. Opracowaliśmy i wdrożyliśmy autorski program ochrony konsumenta, gwarantujący bezpieczeństwo i satysfakcję z zakupów.

Nasze zlewy mają opinie niezawodnych nie bez powodu. W procesie ich produkcji stosujemy nowoczesne technologie i wykorzystujemy sprawdzone komponenty doskonałej jakości (głównie niemieckie kruszywa). Dbamy o każdy detal a naszym celem od zawsze było, jest i pozostanie zapewnienie swoim kontrahentom maksimum zadowolenia ze współpracy z naszą firmą. Prima Gran dokłada wszelkich starań, by każdy schodzący z naszych taśm produkcyjnych zlewozmywak granitowy zapracował na opinie , szacunek i zaufanie, którymi się cieszymy.

Produkty Prima Gran, zarówno baterie kuchenne, jak i zlewy, w krótkim czasie zaskarbiły sobie spore grono entuzjastów. Nasze zlewozmywaki granitowe zyskały opinie niemal rewolucyjnych. Pisały o nas szanowane magazyny branżowe, za każdym razem podkreślając w materiałach na nasz temat, że oferujemy produkty świetnej jakości w bardzo przystępnych cenach. Takie opinie ma każdy nasz zlew, bez wyjątku.

Dla naszych klientów liczy się nie tylko atrakcyjna cena, lecz także bezpieczeństwo. Każdy nasz zlew granitowy został poddany surowej ocenie odpowiednich ośrodków badawczych, w tym również Państwowego Zakładu Higieny. Po serii szczegółowych pomiarów, sprawdzianów i testów zlewy otrzymały opinie całkowicie bezpiecznych i zgodnych z przyjętymi normami.

Pragniemy Państwa zachęcić, byście kupując u nas zlew granitowy wystawili nam oceny adekwatne do swoich odczuć. Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, są one dla nas niezwykle cenne z wielu powodów. Dzięki Waszym opiniom na temat wybranego zlewozmywaka granitowego wiemy, co w naszym sklepie funkcjonuje dobrze i nad czym jeszcze powinniśmy popracować. Państwa sugestie nie pozostaną niezauważone a wszelkie prośby i ewentualne skargi bądź zażalenia zawsze traktujemy priorytetowo. Prowadzimy sprzedaż za pośrednictwem niniejszej strony oraz portalu aukcyjnego Allegro. Mamy nadzieję, że nasze propozycje zainspirują Państwa do urządzenia kuchni swoich marzeń. Służymy fachową pomocą i doradztwem w zakresie wyboru, montażu i konserwacji zlewozmywaków i baterii kuchennych. Rozwijamy się i doskonalimy dla Państwa! Zapraszamy serdecznie do współpracy i zakupów!

Gwarancja satysfakcji

Jeżeli nie jesteście Państwo zadowoleni z naszego zlewozmywaka granitowego możecie go bezproblemowo zwrócić

w ciągu 10 dni.

Szczegóły w regulaminie

 

    

Sklep internetowy Shoper.pl